skip to main | skip to sidebar

...hoinarind in haos

jurnal fotografic despre Romania

luni, 31 octombrie 2011

flirt

Publicat de cornel la 22:39 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: copii, flirt, instantaneu, oameni, scene de viata

duminică, 30 octombrie 2011

O trecatoare grabita

Publicat de cornel la 09:07 Un comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: din viata strazii, instantaneu, oameni, scene de strada, scene de viata, trecatori

vineri, 28 octombrie 2011

a venit, a veniiiit toamna ....

Publicat de cornel la 23:07 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: frunza, macro, toamna

joi, 27 octombrie 2011

cu Hohnerul, caci hacordionul e sufletul balului...

Publicat de cornel la 22:02 Un comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: acordeon, alb negru, muzica, muzicant, portret

miercuri, 26 octombrie 2011

micuta Eva tocmai termina de mincat marul

Publicat de cornel la 22:26 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: copilarie, eva este fara virsta, expresii si atitudini, marul, oameni, pacatul evei este fara limita de virsta, portret, portret de copil

duminică, 23 octombrie 2011

barbati ( stinjeniti) cu flori

Publicat de cornel la 21:38 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: barbati, braila, duminica, flori, instantanee, parc, scene de viata, toamna

sâmbătă, 22 octombrie 2011

traire de viata

Publicat de cornel la 20:22 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: adolescenta, contre-jour, parc, portret, soare, tinara frumoasa, vara
Postări mai noi Postări mai vechi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)
de ce hoinarind in haos...adica in Romania...pentru ca tara asta traieste in haos de sute de ani si cred ca taind poteci in aceasta viata a noastra, ridicind intrebari, cunoscind oameni, mai putem face ceva, sa incercam sa inducem o entropie hranitoare de spirit ce va ataca halul de criza, nu de finante ci de creier si sentiment, de inima si moral...prieteni, ajutati-ma !
Get subscribers LinkPro - Director Web

BlogCatalog

Photography Blogs - BlogCatalog Blog Directory

Persoane interesate

Arhivă blog

  • ▼  2016 (16)
    • ▼  iulie (4)
      • Vernisaj Mirela Iordache
      • The Love Bus
      • din arhive....intr-o noapte de protest
      • Brinza buna....
    • ►  iunie (5)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (2)
    • ►  martie (1)
    • ►  ianuarie (2)
  • ►  2015 (143)
    • ►  decembrie (5)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (4)
    • ►  septembrie (8)
    • ►  august (17)
    • ►  iulie (16)
    • ►  iunie (14)
    • ►  mai (15)
    • ►  aprilie (16)
    • ►  martie (14)
    • ►  februarie (11)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2014 (122)
    • ►  decembrie (14)
    • ►  noiembrie (12)
    • ►  octombrie (11)
    • ►  septembrie (14)
    • ►  august (12)
    • ►  iulie (13)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (10)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (10)
    • ►  februarie (4)
    • ►  ianuarie (4)
  • ►  2013 (122)
    • ►  decembrie (7)
    • ►  noiembrie (8)
    • ►  octombrie (12)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (16)
    • ►  iulie (14)
    • ►  iunie (10)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (9)
    • ►  februarie (5)
    • ►  ianuarie (6)
  • ►  2012 (105)
    • ►  decembrie (12)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (9)
    • ►  septembrie (7)
    • ►  august (2)
    • ►  iulie (8)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (8)
    • ►  februarie (7)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2011 (201)
    • ►  decembrie (16)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (18)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (15)
    • ►  iulie (18)
    • ►  iunie (16)
    • ►  mai (16)
    • ►  aprilie (20)
    • ►  martie (16)
    • ►  februarie (14)
    • ►  ianuarie (20)
  • ►  2010 (257)
    • ►  decembrie (24)
    • ►  noiembrie (20)
    • ►  octombrie (26)
    • ►  septembrie (23)
    • ►  august (30)
    • ►  iulie (21)
    • ►  iunie (25)
    • ►  mai (21)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (17)
    • ►  februarie (16)
    • ►  ianuarie (23)
  • ►  2009 (188)
    • ►  decembrie (22)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (21)
    • ►  septembrie (29)
    • ►  august (27)
    • ►  iulie (30)
    • ►  iunie (27)
    • ►  mai (13)

Despre mine

Fotografia mea
cornel
Photography is my 'violon d'Ingres, a dream where I meet Minotaurus in the labyrinth.
Vizualizați profilul meu complet