Se afișează postările cu eticheta bizar. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta bizar. Afișați toate postările

miercuri, 14 decembrie 2011

un cadou folositor...


cind am vazut marfa acestui mosulica de treaba , am avut o senzatie bizara de genocid, ca si cind crucile erau pentru multe sicrie mici....