Se afișează postările cu eticheta christ de tara. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta christ de tara. Afișați toate postările

joi, 25 noiembrie 2010

un Christ de tara


Trecind in goana pe linga el comentez :
-Parca ar fi Fred Flinstone !
La care mi se replica :
-Termina cu pacatoseniile !
si eu comentez ca :
-Sa termine acel artist far' de talent care n-a stiut sa intruchipeze ideea ci numai partea materiala, bruta, carnala, grosolana