skip to main | skip to sidebar

...hoinarind in haos

jurnal fotografic despre Romania

Se afișează postările cu eticheta daca toti romanii ar fi la fel de harnici. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta daca toti romanii ar fi la fel de harnici. Afișați toate postările

vineri, 15 ianuarie 2010

o femeie face cariera


Publicat de cornel la 21:46 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: asta-i viata, daca toti romanii ar fi la fel de harnici, este ilegal sa faci autopsie la un om in viata, jurnalista, scene de viata, viata, viata strazii, vinzare la sosea
Postări mai vechi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)
de ce hoinarind in haos...adica in Romania...pentru ca tara asta traieste in haos de sute de ani si cred ca taind poteci in aceasta viata a noastra, ridicind intrebari, cunoscind oameni, mai putem face ceva, sa incercam sa inducem o entropie hranitoare de spirit ce va ataca halul de criza, nu de finante ci de creier si sentiment, de inima si moral...prieteni, ajutati-ma !
Get subscribers LinkPro - Director Web

BlogCatalog

Photography Blogs - BlogCatalog Blog Directory

Persoane interesate

Arhivă blog

  • ▼  2016 (16)
    • ▼  iulie (4)
      • Vernisaj Mirela Iordache
      • The Love Bus
      • din arhive....intr-o noapte de protest
      • Brinza buna....
    • ►  iunie (5)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (2)
    • ►  martie (1)
    • ►  ianuarie (2)
  • ►  2015 (143)
    • ►  decembrie (5)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (4)
    • ►  septembrie (8)
    • ►  august (17)
    • ►  iulie (16)
    • ►  iunie (14)
    • ►  mai (15)
    • ►  aprilie (16)
    • ►  martie (14)
    • ►  februarie (11)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2014 (122)
    • ►  decembrie (14)
    • ►  noiembrie (12)
    • ►  octombrie (11)
    • ►  septembrie (14)
    • ►  august (12)
    • ►  iulie (13)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (10)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (10)
    • ►  februarie (4)
    • ►  ianuarie (4)
  • ►  2013 (122)
    • ►  decembrie (7)
    • ►  noiembrie (8)
    • ►  octombrie (12)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (16)
    • ►  iulie (14)
    • ►  iunie (10)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (9)
    • ►  februarie (5)
    • ►  ianuarie (6)
  • ►  2012 (105)
    • ►  decembrie (12)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (9)
    • ►  septembrie (7)
    • ►  august (2)
    • ►  iulie (8)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (8)
    • ►  februarie (7)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2011 (201)
    • ►  decembrie (16)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (18)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (15)
    • ►  iulie (18)
    • ►  iunie (16)
    • ►  mai (16)
    • ►  aprilie (20)
    • ►  martie (16)
    • ►  februarie (14)
    • ►  ianuarie (20)
  • ►  2010 (257)
    • ►  decembrie (24)
    • ►  noiembrie (20)
    • ►  octombrie (26)
    • ►  septembrie (23)
    • ►  august (30)
    • ►  iulie (21)
    • ►  iunie (25)
    • ►  mai (21)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (17)
    • ►  februarie (16)
    • ►  ianuarie (23)
  • ►  2009 (188)
    • ►  decembrie (22)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (21)
    • ►  septembrie (29)
    • ►  august (27)
    • ►  iulie (30)
    • ►  iunie (27)
    • ►  mai (13)

Despre mine

Fotografia mea
cornel
Photography is my 'violon d'Ingres, a dream where I meet Minotaurus in the labyrinth.
Vizualizați profilul meu complet