skip to main | skip to sidebar

...hoinarind in haos

jurnal fotografic despre Romania

Se afișează postările cu eticheta decembrie 2010. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta decembrie 2010. Afișați toate postările

duminică, 26 decembrie 2010

Povesti de Craciun


Publicat de cornel la 21:25 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: craciun, decembrie 2010, galati, mos craciun

sâmbătă, 25 decembrie 2010

Atentie, vin Craciunii motorizati !



un grup de 30 motociclisti, costumati in Mos Craciun au dus cadouri la copii orfani din orasul Galati ( decembrie 2010)
Publicat de cornel la 20:09 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: craciun, decembrie 2010, galati, mos craciun, motociclisti, scene de strada, scene de viata

duminică, 5 decembrie 2010

artista

Publicat de cornel la 19:46 Un comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: club zodiar, decembrie 2010, galati, portret, tirg de gablontzuri
Postări mai vechi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)
de ce hoinarind in haos...adica in Romania...pentru ca tara asta traieste in haos de sute de ani si cred ca taind poteci in aceasta viata a noastra, ridicind intrebari, cunoscind oameni, mai putem face ceva, sa incercam sa inducem o entropie hranitoare de spirit ce va ataca halul de criza, nu de finante ci de creier si sentiment, de inima si moral...prieteni, ajutati-ma !
Get subscribers LinkPro - Director Web

BlogCatalog

Photography Blogs - BlogCatalog Blog Directory

Persoane interesate

Arhivă blog

  • ▼  2016 (16)
    • ▼  iulie (4)
      • Vernisaj Mirela Iordache
      • The Love Bus
      • din arhive....intr-o noapte de protest
      • Brinza buna....
    • ►  iunie (5)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (2)
    • ►  martie (1)
    • ►  ianuarie (2)
  • ►  2015 (143)
    • ►  decembrie (5)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (4)
    • ►  septembrie (8)
    • ►  august (17)
    • ►  iulie (16)
    • ►  iunie (14)
    • ►  mai (15)
    • ►  aprilie (16)
    • ►  martie (14)
    • ►  februarie (11)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2014 (122)
    • ►  decembrie (14)
    • ►  noiembrie (12)
    • ►  octombrie (11)
    • ►  septembrie (14)
    • ►  august (12)
    • ►  iulie (13)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (10)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (10)
    • ►  februarie (4)
    • ►  ianuarie (4)
  • ►  2013 (122)
    • ►  decembrie (7)
    • ►  noiembrie (8)
    • ►  octombrie (12)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (16)
    • ►  iulie (14)
    • ►  iunie (10)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (9)
    • ►  februarie (5)
    • ►  ianuarie (6)
  • ►  2012 (105)
    • ►  decembrie (12)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (9)
    • ►  septembrie (7)
    • ►  august (2)
    • ►  iulie (8)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (8)
    • ►  februarie (7)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2011 (201)
    • ►  decembrie (16)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (18)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (15)
    • ►  iulie (18)
    • ►  iunie (16)
    • ►  mai (16)
    • ►  aprilie (20)
    • ►  martie (16)
    • ►  februarie (14)
    • ►  ianuarie (20)
  • ►  2010 (257)
    • ►  decembrie (24)
    • ►  noiembrie (20)
    • ►  octombrie (26)
    • ►  septembrie (23)
    • ►  august (30)
    • ►  iulie (21)
    • ►  iunie (25)
    • ►  mai (21)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (17)
    • ►  februarie (16)
    • ►  ianuarie (23)
  • ►  2009 (188)
    • ►  decembrie (22)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (21)
    • ►  septembrie (29)
    • ►  august (27)
    • ►  iulie (30)
    • ►  iunie (27)
    • ►  mai (13)

Despre mine

Fotografia mea
cornel
Photography is my 'violon d'Ingres, a dream where I meet Minotaurus in the labyrinth.
Vizualizați profilul meu complet