si pe strada...si pe trotuar...romanul este in sitatia grea de a lua o decizie...oare cum ar fi sa stea asa de indecis pe Wallstreet, Unter den linden sau Champs-Élysées?!...cu singe rural in vene si altoit cu balcanul, romanul considera strada a fi un fel de batatura in care se invirt gainile si cresc tomatele sale private
Se afișează postările cu eticheta indecizie. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta indecizie. Afișați toate postările
joi, 28 mai 2009
indecisul
http://
si pe strada...si pe trotuar...romanul este in sitatia grea de a lua o decizie...oare cum ar fi sa stea asa de indecis pe Wallstreet, Unter den linden sau Champs-Élysées?!...cu singe rural in vene si altoit cu balcanul, romanul considera strada a fi un fel de batatura in care se invirt gainile si cresc tomatele sale private
si pe strada...si pe trotuar...romanul este in sitatia grea de a lua o decizie...oare cum ar fi sa stea asa de indecis pe Wallstreet, Unter den linden sau Champs-Élysées?!...cu singe rural in vene si altoit cu balcanul, romanul considera strada a fi un fel de batatura in care se invirt gainile si cresc tomatele sale private
Abonați-vă la:
Postări (Atom)