Se afișează postările cu eticheta masina. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta masina. Afișați toate postările
joi, 17 iunie 2010
marți, 26 ianuarie 2010
joi, 21 ianuarie 2010
marți, 22 decembrie 2009
sâmbătă, 5 septembrie 2009
limuzina cazuta intr-un sant

pe la 2-3 noaptea s-a auzit o bubuitura, curios m-am apropiat de geam : venit cu mare viteza, meseriasul de sofer n-a vazut santul si s-a infipt cu mare pofta in acest simbol al urbanisticii actuale romanesti...au urmat urletele de rigoare, clacsoane furioase, vestitele bagari, scoateri si alte expresii din idiomul romano-rom 2009...aici, a doua zi dimineata, in splendoare sa demna de artistul Cesar si paznicii ce vegeaza la masina boss-ului
Abonați-vă la:
Postări (Atom)


