skip to main | skip to sidebar

...hoinarind in haos

jurnal fotografic despre Romania

Se afișează postările cu eticheta pereche. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta pereche. Afișați toate postările

duminică, 31 mai 2015

Cristi si Eliza

Publicat de cornel la 21:53 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: amore, faces, friendship, galeria cu portrete, love, love isin the air, pereche, portrait, street, street photography

sâmbătă, 14 iulie 2012

S U M M E R T I M E

Publicat de cornel la 06:31 Un comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: iubire, love, love story, pereche, pescarul amator, razelm, vara

vineri, 23 octombrie 2009

o pereche bizara


Publicat de cornel la 20:13 2 comentarii:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: apropiere ciudata, clovn, clown, party, pereche

miercuri, 2 septembrie 2009

iluzia intimitatii


o pereche ce se credea in insula Lesbos
Publicat de cornel la 20:55 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: iluzii, intimitate destramata, lesbos, litoral, pereche, stinci
Postări mai vechi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)
de ce hoinarind in haos...adica in Romania...pentru ca tara asta traieste in haos de sute de ani si cred ca taind poteci in aceasta viata a noastra, ridicind intrebari, cunoscind oameni, mai putem face ceva, sa incercam sa inducem o entropie hranitoare de spirit ce va ataca halul de criza, nu de finante ci de creier si sentiment, de inima si moral...prieteni, ajutati-ma !
Get subscribers LinkPro - Director Web

BlogCatalog

Photography Blogs - BlogCatalog Blog Directory

Persoane interesate

Arhivă blog

  • ▼  2016 (16)
    • ▼  iulie (4)
      • Vernisaj Mirela Iordache
      • The Love Bus
      • din arhive....intr-o noapte de protest
      • Brinza buna....
    • ►  iunie (5)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (2)
    • ►  martie (1)
    • ►  ianuarie (2)
  • ►  2015 (143)
    • ►  decembrie (5)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (4)
    • ►  septembrie (8)
    • ►  august (17)
    • ►  iulie (16)
    • ►  iunie (14)
    • ►  mai (15)
    • ►  aprilie (16)
    • ►  martie (14)
    • ►  februarie (11)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2014 (122)
    • ►  decembrie (14)
    • ►  noiembrie (12)
    • ►  octombrie (11)
    • ►  septembrie (14)
    • ►  august (12)
    • ►  iulie (13)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (10)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (10)
    • ►  februarie (4)
    • ►  ianuarie (4)
  • ►  2013 (122)
    • ►  decembrie (7)
    • ►  noiembrie (8)
    • ►  octombrie (12)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (16)
    • ►  iulie (14)
    • ►  iunie (10)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (9)
    • ►  februarie (5)
    • ►  ianuarie (6)
  • ►  2012 (105)
    • ►  decembrie (12)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (9)
    • ►  septembrie (7)
    • ►  august (2)
    • ►  iulie (8)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (8)
    • ►  februarie (7)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2011 (201)
    • ►  decembrie (16)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (18)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (15)
    • ►  iulie (18)
    • ►  iunie (16)
    • ►  mai (16)
    • ►  aprilie (20)
    • ►  martie (16)
    • ►  februarie (14)
    • ►  ianuarie (20)
  • ►  2010 (257)
    • ►  decembrie (24)
    • ►  noiembrie (20)
    • ►  octombrie (26)
    • ►  septembrie (23)
    • ►  august (30)
    • ►  iulie (21)
    • ►  iunie (25)
    • ►  mai (21)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (17)
    • ►  februarie (16)
    • ►  ianuarie (23)
  • ►  2009 (188)
    • ►  decembrie (22)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (21)
    • ►  septembrie (29)
    • ►  august (27)
    • ►  iulie (30)
    • ►  iunie (27)
    • ►  mai (13)

Despre mine

Fotografia mea
cornel
Photography is my 'violon d'Ingres, a dream where I meet Minotaurus in the labyrinth.
Vizualizați profilul meu complet