salutare prieteni
poate va intrebati de acest blog....simplu, pentru ca traim in mijlocul haosului si incercam sa facem o carare prin el.
navigam, navigam, prin 'scumpa' noastra tara si drumurile le voi tine intr-un jurnal, mare parte fotografic...caci oricit de mult o criticam tot o iubim si gasim frumusetea sa, o certa originalitate si pitoresc....
sa pornim la drum !
Se afișează postările cu eticheta preludiu. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta preludiu. Afișați toate postările
duminică, 24 mai 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)