Se afișează postările cu eticheta rural. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta rural. Afișați toate postările

luni, 1 iunie 2009




reteaua mea e ulita cu noroi, acoperisul meu e cerul, podeaua e cimpul , internet n-am nevoie, scoala e din viata rupta si nu am o copilarie fericita

miercuri, 27 mai 2009

La foto-magazin alimentar



un minunat magazin alimentar...La foto...vai sa ne cumparam 1 kg de Nikon si vreo 250 grame de Canon...la pachet, cu sare, usturoi...o ciorbica, ceva ?