Se afișează postările cu eticheta fair. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta fair. Afișați toate postările
joi, 27 ianuarie 2011
duminică, 22 august 2010
la tirg, la Tulnici




La tirg !...un amestec heterogen de munteni bastinasi, tigani, comersanti mai mult sau mai putin onesti, oameni relaxati, incalziti de soarele lui august, cu chef de vorba si infratire, pierde vara, gura-casca...ceva cam intre un bazar oriental si un tablou de H. Bosch...si asta situat tocmai pe soseaua principala, unde cu greu mai puteau trece 2 masini resemnate
duminică, 7 februarie 2010
sâmbătă, 6 februarie 2010
vineri, 4 decembrie 2009
Abonați-vă la:
Postări (Atom)






