skip to main | skip to sidebar

...hoinarind in haos

jurnal fotografic despre Romania

Se afișează postările cu eticheta vinzator de strada. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta vinzator de strada. Afișați toate postările

sâmbătă, 6 februarie 2010

vinzatori ambulanti
















Publicat de cornel la 19:02 2 comentarii:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: decembrie, fair, galati, iarmaroc, romania, sarbatoarea sfintului andrei, strazi din romania, tirg, vinzare la sosea, vinzator, vinzator de strada

sâmbătă, 9 ianuarie 2010

insucces de marketing







Publicat de cornel la 22:46 2 comentarii:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: galati-zaclau, la trecerea cu bacul, marketing, pe malul dunarii, viata, viata la tara, viata strazii, vinzare la sosea, vinzarea pestelui, vinzator de strada

miercuri, 30 septembrie 2009

orice loc e bun ca sa te adapostesti de ploaie


Publicat de cornel la 21:42 2 comentarii:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: braila, covrigareasa, covrigi, instantaneu de strada, ploaie, scene de viata, viata strazii, vinzator de strada
Postări mai vechi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)
de ce hoinarind in haos...adica in Romania...pentru ca tara asta traieste in haos de sute de ani si cred ca taind poteci in aceasta viata a noastra, ridicind intrebari, cunoscind oameni, mai putem face ceva, sa incercam sa inducem o entropie hranitoare de spirit ce va ataca halul de criza, nu de finante ci de creier si sentiment, de inima si moral...prieteni, ajutati-ma !
Get subscribers LinkPro - Director Web

BlogCatalog

Photography Blogs - BlogCatalog Blog Directory

Persoane interesate

Arhivă blog

  • ▼  2016 (16)
    • ▼  iulie (4)
      • Vernisaj Mirela Iordache
      • The Love Bus
      • din arhive....intr-o noapte de protest
      • Brinza buna....
    • ►  iunie (5)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprilie (2)
    • ►  martie (1)
    • ►  ianuarie (2)
  • ►  2015 (143)
    • ►  decembrie (5)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (4)
    • ►  septembrie (8)
    • ►  august (17)
    • ►  iulie (16)
    • ►  iunie (14)
    • ►  mai (15)
    • ►  aprilie (16)
    • ►  martie (14)
    • ►  februarie (11)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2014 (122)
    • ►  decembrie (14)
    • ►  noiembrie (12)
    • ►  octombrie (11)
    • ►  septembrie (14)
    • ►  august (12)
    • ►  iulie (13)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (10)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (10)
    • ►  februarie (4)
    • ►  ianuarie (4)
  • ►  2013 (122)
    • ►  decembrie (7)
    • ►  noiembrie (8)
    • ►  octombrie (12)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (16)
    • ►  iulie (14)
    • ►  iunie (10)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (9)
    • ►  februarie (5)
    • ►  ianuarie (6)
  • ►  2012 (105)
    • ►  decembrie (12)
    • ►  noiembrie (13)
    • ►  octombrie (9)
    • ►  septembrie (7)
    • ►  august (2)
    • ►  iulie (8)
    • ►  iunie (9)
    • ►  mai (11)
    • ►  aprilie (9)
    • ►  martie (8)
    • ►  februarie (7)
    • ►  ianuarie (10)
  • ►  2011 (201)
    • ►  decembrie (16)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (18)
    • ►  septembrie (13)
    • ►  august (15)
    • ►  iulie (18)
    • ►  iunie (16)
    • ►  mai (16)
    • ►  aprilie (20)
    • ►  martie (16)
    • ►  februarie (14)
    • ►  ianuarie (20)
  • ►  2010 (257)
    • ►  decembrie (24)
    • ►  noiembrie (20)
    • ►  octombrie (26)
    • ►  septembrie (23)
    • ►  august (30)
    • ►  iulie (21)
    • ►  iunie (25)
    • ►  mai (21)
    • ►  aprilie (11)
    • ►  martie (17)
    • ►  februarie (16)
    • ►  ianuarie (23)
  • ►  2009 (188)
    • ►  decembrie (22)
    • ►  noiembrie (19)
    • ►  octombrie (21)
    • ►  septembrie (29)
    • ►  august (27)
    • ►  iulie (30)
    • ►  iunie (27)
    • ►  mai (13)

Despre mine

Fotografia mea
cornel
Photography is my 'violon d'Ingres, a dream where I meet Minotaurus in the labyrinth.
Vizualizați profilul meu complet